search

Lampka DO SNU SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZKÓW BRIDGET

19,20 zł
Brutto
Lampka DO SNU SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZKÓW BRIDGET
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

  Zasady zwrotu

14dni na odstąpienie i 14 na odsyłkę. Klient odsyła towar na wlasny koszt . Więcej info w regulam.

Gdy zwierzaki zostają same w czterech ścianach, choćby na kilka godzin, to za zamkniętymi drzwiami dzieją się niezwykłe rzeczy. Firanki zrywane są z karniszy, poduszki z kanapy stają się nagle bardzo dobrym przysmakiem (chociaż psia miska jest pełna), a połowa mieszkania zyskuje nowy wygląd w ciągu dosłownie kilku minut. Ta niecodzienna możliwość obejrzenia zwierzęcego spektaklu, który właściciele rzadko obserwują, jest tym, co sprawia, że „Zwierzaki” są absolutnym hitem filmowym. „Zwierzaki 2” spuszczają ze smyczy Maxa, Bridget, Chloe, Normana, Tuptusia i inne Zwierzaki na niczego niespodziewającą się publiczność kinową. Aby przygody Zwierzaków nie skończyły się wraz z napisami końcowymi, ci futrzaści bohaterowie mogą teraz dokazywać także w dziecięcych pokojach.

 

LAMPKA NOCNA DO KOCHANIA

„Zbyt urocza, by jej nie przytulić” to motto Plush Night Light, która przyjęła postać Bridget, miniaturowego szpica. Puchata i słodka jak wata cukrowa, lampka nocna Bridget od VARTA zaprasza dzieciaki do przytulania i relaksu. Gdy dziecko naciśnie na przednią łapkę Bridget, pastelowo-różowe serduszko na jej brzuszku zapali się, by ułatwić najmniejszym członkom rodziny cieszenie się nocnym wypoczynkiem. Rodzice nie muszą fatygować się do dziecięcego pokoju, bo po 30 min przychodzi czas spania także dla Bridget, która automatycznie się wyłącza.

 

VARTA stworzyła nową linię latarek z ulubionymi bohaterami Twoich dzieci, ułatwiając najmłodszym zasypianie i umożliwiając pobudki pełne energii, by mogli cieszyć się ekscytującymi przygodami – właśnie jak Max, Bridget, Tuptuś i ich przyjaciele – Zwierzaki.

The Secret Life of Pets 2 i powiązane postacie są znakiem towarowym i są objęte prawami autorskimi Universal Studios. Licencja wydana przez Universal Studios. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

REKLAMA PRODUCENTA DO OBEJRZENIA NA YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=zuu25BF2Lfg .

 

Miła w dotyku, pluszowa lampka nocna w postaci Bridget z animacji Sekretne Życie Zwierzaków Domowych.

Piesek na brzuszku ma świecące serduszko, które emituje spokojne światełko w kolorze różowym, przy którym łatwo się zasypia.

Na lewej przedniej łapie Bridget znajduje się włącznik

Cechy:

  • automatyczne wyłączanie po 30 minutach świecenia
  • moc świetlna: 1 lumen
  • kolor światła: ciepła biel
  • czas działania: 200 godzin
  • zasilanie bateryjne: 3x AAA (nie dołączone do zestawu)
  • rodzaj żarówki: LED
  • materiał: plusz, tworzywo sztuczne
  • długość: 22 cm
  • wysokość: 17 cm
  • waga: 218g
 
 
 
 
 
 
 
 
300 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.